Jak działa SPLENDI

  • Splendi.pl to platforma modowa z ubraniami oparta prawie w całości na sztucznej inteligencji. Pozwala szybko i efektywnie znaleźć szukaną przez ciebie rzecz w wielu sklepach równocześnie. Możesz porównywać na jednym ekranie detale kroju czy ceny.
  • Nie musisz przekładać swojego wyobrażenia o szukanym ubraniu na słowa lub odfiltrowywać cechy szukanej rzeczy - na Splendi.pl posługujesz się głównie obrazem.
  • Dodatkowo, możesz korzystać z porad stylizacyjnych w formie gotowych zestawów ubrań, które tworzy na bieżąco nasza sztuczna inteligencja z rzeczy, które są dostępne w sklepach w danym momencie.

Poznaj nowy wymiar zakupów modowych online ze Splendi.pl!

Wszystkiego o Splendi.pl dowiesz się z tego filmiku:

Wirtualny Stylista na każde Twoje zawołanie

To co nas szczególnie wyróżnia, to porady Wirtualnego Stylisty - czyli generowane na bieżąco - w oparciu o aktualną ofertę w sklepach - zestawienia 4 stylizacji dla każdego ubrania które oglądasz. Nie wiemy, jaki masz gust i nie zamierzamy tracić Twojego czasu na żmudne wypełnianie ankiety na ten temat. Dlatego niektóre z tych stylizacji mogą Tobie bardzo się spodobać, inne mniej. Po prostu - klikaj dowolnie i baw się modą razem z nami! Możesz być zaskoczona tym, jakie ubranie lub para butów przypadnie Ci do gustu!

Najprościej o Splendi.pl i Wirtualnym Styliście wyjaśnia ten filmik:

Jak naciśniesz guzik "Powiększ" , to dostaniesz zestawienie ubrań użytych w stylizacji z linkami do sklepów:

wirtualny

Szukasz tylko 1 elementu garderoby, który będzie pasował do przeglądanej rzeczy? Kliknij "Z czym to nosić"?

"Z czym to nosić" wyszuka w katalogu produktów te, które pasują wizualnie do produktu oglądanego. Pokazane ubrania, buty, torby tworzą "parę" z oglądanym ubraniem, ale wszystkie razem nie stworzą spójnej ze sobą stylizacji. Tę funkcję posiada Wirtualny Stylista.

z czym

Splendi-Szafa - użyj Wirtualnego Stylisty do podpowiedzi z czym nosić ubrania z Twojej szafy

Prześlij zdjęcie ubrania ze swojej szafy i sprawdzić z czym je zestawić. Przesyłasz zdjęcie tutaj:

wgraj zdjęcie

Czerwony guzik " Wyszukaj swoim zdjęciem" znajdziesz przy każdej kategorii odzieży na górze strony lub pod każdym zdjęciem przeglądanego ubrania. " Wyszukaj swoim zdjęciem" na stronie głównej znajdziesz miedzy kolorowymi blokami.

Najlepiej będzie, gdy zrobisz zdjęcie ubrania "na płasko", gdy leży ono na jakieś powierzchni. Prześlij zrobione zdjęcie - w zakładce Wirtualnego Stylisty otrzymasz zdjęcie swojego ubrania połączone w 4 różne stylizacje z innymi ubraniami z różnych sklepów. Może coś Ci przypadnie do gustu?

A jeśli zarejestrujesz się na nasz portal, to przesłane zdjęcie zostanie na Twoim koncie w Splendi-Szafie i zawsze będziesz mogła na nowo sprawdzać porady Wirtualnego Stylisty - zawsze zgodne z aktualną ofertą w sklepach.

Ten filmik ci to pokaże w szczegółach:

Jak szukać na Splendi.pl nowych ubrań?

Na naszej platformie masz kilka możliwości wyszukiwania ubrania - poza dobrze znanymi Ci filtrami. Oto one:

1.

Prześlij zdjęcie z ubraniem lub stylizacją celebrytki, gwiazdy, koleżanki, a SPLENDI AI dostarczy Ci wynik zawierający podobne produkty i listę sklepów internetowych, gdzie je kupisz. Jak przesłać zdjęcie pokazuje screen poniżej:

wgraj zdjęcie

2.

Za każdym razem, gdy klikniesz lub dotkniesz naszego logotypu znajdującego się w rogu zdjęcia z ubraniem - silnik SPLENDI AI znajdzie w bazie tysięcy produktów, te ubrania które są najbardziej podobne, a link przeniesie cię do sklepu:

logo_kolor

podobne

3.

Szukając produktów podobnych korzystaj także z możliwości zmian parametrów ubrań: długości sukienki lub spódnicy, rękawów, nogawek czy koloru - poprzez kliknięcie wybranej opcji. SPLENDI AI znajdzie najbardziej podobne ubrana ze zmienioną właściwością:

zmieniona cecha

Z czym inni noszą szukane przez ciebie ubrania? Sprawdź stylizacje stworzone przez społeczność modową

W dziale Stylizacje, prezentowane są gotowe zestawy ubrań wykonane przez użytkowniczki. Zestawy są interaktywne: wystarczy że najedziesz na wybraną rzecz myszką lub klikniesz w nią na swoim smartfonie, to natychmiast otrzymasz propozycje ubrań podobnych do tych ze stylizacji:

stylizcje2