O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy wyjątkowym zespołem ludzi łączących profesjonalną wiedzę na temat Machine Learning, sztucznej inteligencji, kodowania i mody. Pragniemy zaoferować klientom jak najlepsze doznania w sklepie online.

Wierzymy, że modowe zakupy online mogą przypominać zakupy w sklepie stacjonarnym. Dzięki naszemu silnikowi bazującemu na sztucznej inteligencji SPLENDI AI – łatwo znajdziesz ubrania bez konieczności wymyślania, jak je opisać.

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów

Moda to wizualna branża, gdzie „kupujemy” przede wszystkim oczami. Kolory, faktury, nadruki, kroje, symetria lub jej brak, połysk lub mat, cekiny i błyszczące ozdoby. Możesz z łatwością uchwycić te i inne szczegóły na jednym zdjęciu. Na SPLENDI.PL nie musisz wpisywać tysiąca słów lub przeszukiwać i oglądać ubrań tysiąc razy, aby znaleźć to, czego szukasz. W ciągu kilku sekund możesz znaleźć rzecz podobną do poszukiwanej a nawet kupić całą, przygotowaną przez społeczność modową stylizację.

Czym jest portal SPLENDI.PL?

Portal SPLENDI.PL nie sprzedaje produktów, nie jest sklepem internetowym i nie pośredniczy w sprzedaży lub dokonywaniu płatności. SPLENDI.PL umożliwia dzięki autorskim rozwiązaniom sztucznej inteligencji natychmiastowe wyszukanie wśród setek tysięcy ubrań poszukiwanej rzeczy oraz prezentuje link do sklepu, w którym można nabyć daną rzecz.

***

SPLENDI.PL powstało dzięki dofinansowaniu unijnemu w oparciu o projekt pod tytułem „Opracowanie innowacyjnej technologii przetwarzania zdjęć opartej o sieci neuronowe w ramach platformy typu marketplace dla branży modowej” w ramach Konkursu RPZP.01.01.00-IZ.00-32-007/19

Oś priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie,

Działanie 1.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw

Typ projektu 2. Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw ukierunkowane na wdrożenie wyników prac B+R w działalności gospodarczej