Najlepsze sportowe stylizacje na lato

Wybierz jedną ze stylizacji

#Stylizacja Barbie

#Stylizacja Barbie

3,17 (3)
Brak ocen
Stylizacja Barbie

Stylizacja Barbie

3,33 (3)
Brak ocen
#lato2023

#lato2023

4,25 (2)
Brak ocen
W kolorze blue

W kolorze blue

0 (0)
Brak ocen
#lato2023

#lato2023

0 (0)
Brak ocen
#lato2023

#lato2023

4,50 (2)
Brak ocen
#lato2023

#lato2023

4,17 (3)
Brak ocen

Modne stylizacje sportowe na lato - trendy

Moda przyzwyczaja nas do tego, że trendy wkradają się w niemal każdą dziedzinę naszego życia, także w sport. Stylizacje sportowe na lato to już nie tylko strój do uprawiania sportu, ale też stylizacje na co dzień. Buty sportowe, spódnice tenisowe, sneakersy - to elementy, które na stałe zawitały do naszej szafy. Co więcej, można je łączyć z koszulami, czy sukienkami, choć wtedy jesteśmy już bliżej eleganckiej stylizacji na lato niż stylu sportowego.

Styl sportowy - trendy

Najmodniejsze w tym sezonie, ale i od kilku lat są buty sportowe, które na co dzień zakładamy do wielu stylizacji na lato, nie tylko, gdy trenujemy. Sneakersy pasują do sukienek, spódnic oraz codziennych spodni. Styl sportowy jest na pograniczu stylu casualowego i elegancji sportowej. Moda lubi eksperymenty i stylizacje na lato w stylu sportowym nie muszą być bardzo poważne. Wielkie buty sportowe doskonale komponują się z kobiecymi sukienkami. Całość ma luźny, sportowy charakter, ale taka stylizacja na lato wygląda bardzo kobieco.

Moda sportowa - elementy bazowe

Są takie ubrania i elementy, które stanowią bazę danego stylu. Tworząc sportowe stylizacje na lato w naszych inspiracjach znajdziesz stylizacje ze sneakersami, butami sportowymi, spódnice - zwłaszcza te w stylu tenisowym, torebki sportowe, topy, koszulki polo w różnych kolorach. Trendy się zmieniają, ale elementy bazowe stylu sportowego zostają niezmienne. Z tak przygotowanych ubrań, biorąc pod uwagę trendy i modę, możesz stworzyć niebanalne sportowe stylizacje na lato. A jeśli nie masz pomysłu, zainspiruj się naszymi propozycjami na sportowe stylizacje na lato.

Buty sportowe - jakie wybrać?

Podstawą stylu sportowego są buty sportowe. Sneakersy są już nie tylko elementem sportowym, bo w tym sezonie były hitem i zakładano je nawet na większe wyjścia. Takie zabawy z trendami polecamy jednak wyłącznie tym, którzy mają do mody dystans. W tym sezonie najmodniejsze są sneakersy w różnych kolorach. Im barwniejsze, tym lepiej. Najsilniejszym trendem tego roku jest też styl sportowy tenniscore. Nawiązuje on do mody tenisowej, ale oczywiście w codziennym wydaniu. Marki modowe mają w swoich ofertach ubrania w tym stylu. Znajdziesz je również na Splendi. Do spódnicy lub sukienki w stylu tenisowej załóż sneakersy lub białe tenisówki i najmodniejsza stylizacja na lato w stylu sportowym gotowa. Nie zapomnij też o dodatkach - torebka, biżuteria, sportowy zegarek. Całość - ubrania z dodatkami - tworzą stylizację na lato.